Kurumsal

Hakkımızda

 

Kurumsal müşterilerimizin hazır yemek ihtiyacını, Avrupa standartlarına uygun 7 aşamada gerçekleştiriyoruz.


 Mutfak Ekibi Kurma

Merkez mutfağımızda idari ve operasyonel faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bunun dışında, her birinin başında yöneticileri bulunan birçok ilde yerinde yemek üretim hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, istenen yerde özel mutfak kurulumu yapıp, üretim ve dağıtım hizmeti de verebilmekteyiz.

 Standart Uygulama

Merkez mutfağımız ve diğer projelerimizde ürün ve hizmet kalitelerinde hiçbir fark bulunmamaktadır. Satın alma aşamasından ürün işleme yöntemine, hijyen standartlarından ilaçlamaya kadar, merkezimizde geçerli olan bütün rutinler ve standartlar, yöneticiler denetiminde aynı standartlarla uygulanmaktadır.

 Üretim Yönetimi

İşbirliği yaptığımız tüm firmalarımızda, çalışan profili belirlenip, talepleri göz önüne alınarak, menü küver sayısı ışığında, yemek reçeteleri ve ekipmanlar belirleniyor. Satın alma aşamasında; tedarikçi firma ve ürün özellikleri göz önüne alınarak özenle seçilen her bir ürünün, kalite standartları belgeleri olması ön koşulu ile depolarımızda yer alıyor.

Üretim aşamasında; hammaddeler fifo(ilk giren ilk çıkar) prensibi ile işleme alınıyor, menülerin gramaj ve reçetelere uygunluğu raporlanıyor.

Birimlerin kendi içlerinde, diğer birimlerle ve müşterilerle doğru iletişim kurmaları için geri bildirimler kayıt altında tutuluyor.

 Endüstriyel Üretim

Aşçılarımız yemeklerin pişirilmesinde son teknolojiyi içeren konveksiyon fırınları, buharlı kazanları kullanırken, kendi üretimimiz olan köftelerimiz el değmeden porsiyonlanarak servise sunuluyor.

 Sürekli Kontrol

Her üretilen yemekten, sıcaklık kontrolü sonrası numune alınır. Numuneler 72 saat muhafaza edilir.
Yine her üretilen yemek, tadım ekibi tarafından kontrol edilir, sorunlar ilk elden çözüme ulaştırılır, yemediğimizi yedirmeyiz.

 Besin Değerleri

Diyetisyenlerimiz, yemeklerin besin değerlerini pişirme kayıpları göz önüne alınarak kayıt altına alır, bizler de bu bilgileri müşterilerimizle paylaşırız.

 Adrese Teslim

Kendi bünyemizde hazırlanan yemekleri, gidecekleri adrese, bakteri üremesini engelleyen ve sıcak-soğuk zinciri bozulmadan ısıyı 5 saat boyunca muhafaza eden, kapaklı taşıma kutuları ile taşırız.

©2019 - SAYFAN YEMEK. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi