KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı SAYFAN YEMEK´ya (Bu metinde "SAYFAN YEMEK" olarak kullanılacaktır) aittir.

SAYFAN YEMEK internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, SAYFAN YEMEK ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı SAYFAN YEMEK internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini sayfanyemek.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. sayfanyemek.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

SAYFAN YEMEK internet sitesini ziyaret eden ve SAYFAN YEMEK sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2019 - SAYFAN YEMEK. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi